لاغری سریع فقط در ۱۵ دقیقه

لاغری سریع فقط در ۱۵ دقیقه با خواندن این جمله شما هم کنجکاو می شوید و فکر می کنید که چطور می توانید در عرض کمتر از نیم ساعت کلی کالری بسوزانید و لاغر شوید ، با روشی آشنا می شوید که رکورد داران کاهش وزن امتحان کرده اند.

لاغری در ۱۵ دقیقه

لاغری با رژیم و ورزش پایه اصلی کاهش وزن سریع است که در رابطه با این موضوع دهها روش و صدها توصیه از سوی متخصصین دراختیار جویندگان این روش قرار گرفته است . تمام آنها را برای دقایقی کنار می گذاریم و به مطلبی می پردازیم که تیتر جذاب آن موجب جلب توجه جویندگان تناسب اندام می شود (لاغری سریع فقط در ۱۵ دقیقه).

لاغری و کاهش وزن در کمتر از نیم ساعت تنها در ۱۵ دقیقه

دیلی میل مقاله ای با عنوان ” لاغری در ۱۵ دقیقه ” منتشر کرده بود که توسط متخصصین کاهش وزن u-shape.co.uk تکمیل شده بود . توصیه های پیشنهادی به دور از هرگونه پیچیدگی و با ساده ترین روش ممکن فرد مبتلا به اضافه وزن را به کاهش وزن سریع نزدیک می کند. افرادی که با راهنمایی های این مرکز وزن کم کرده اند اغلب افرادی بوده اند که اضافه وزن بسیار بالایی داشته و نام آنها بعد از لاغر شدن در میان رکورد داران قرار گرفته است.

به توصیه این مرکز برای لاغری طناب بزنید اما طناب زدنی که وزن شما و چربی ها را بسوزاند . شاید به نظر شما این روش به دلیل سادگی موثر نبوده و از آن استقبال نکنید اما به جرات یکی از قوی ترین روش های لاغری است ولی به روشی که در این بخش می آموزید.

طناب زدن و کاهش وزن

روش جادویی و فوق العاده طناب زدن

” نادیا فیرودر” متخصص تناسب اندام این مرکز در ادامه می گوید: برای لاغری سریع یا بهتر است بگوییم خیلی سریع تر از آنچه که فکر می کنید می توانید با طناب زدن به هدف خود برسید.به همین سادگی فقط کافیست نکات لازم برای این ورزش مفرح ار رعایت کنید. که در این مقاله به آن اشاره می شود:

۱_یک طناب مناسب قد خود تهیه کنید

۲_برای شروع به مدت ۳۰ ثانیه به صورت سرعتی و روی دوپا طناب بزنید . دقت داشته باشید که هنگام طناب زدن بایستی دستهای شما به صورت دورانی چرخیده و ارتفاع پاهایتان هنگام پرش نباید زیاد باشد.

۳_بعد از اتمام ۳۰ ثانیه برنامه اصلی چربی سوزی با طناب زدن آغاز می شود.

۴_حالا روی یک پا به مدت ۵ دقیقه بدون وقفه طناب بزنید . اگر خسته شدید و مجبور به توقف می توانید برای چند ثانیه مکث کرده و دوباره ادامه دهید . مکث شما نباید بیش از چند ثانیه باشد.

۵_بعد از اتمام ۵ دقیقه ی پای اول نوبت به پای بعدی می رسد. همین روش را به مدت ۵ دقیقه روی پای بعدی طناب بزنید.

۶_تا اینجا ۱۰ دقیقه ی شما سپری شده است و بایستی ۵ دقیقه مابقی را به صورت مساوی تقسیم کرده و دوباره طناب زدن روی یک پا را انجام دهید.

۷_در ادامه ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه روی پای چپ و ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه مابقی را روی پای راست طناب بزنید.

طناب زدن مفید برای کاهش وزن

این روش طناب زدن برای لاغری شما یکی از روش های ثابت شده برای کاهش وزن سریع است به طوری که به صورت مداوم و درست هر روز آن را انجام دهید. طبق بررسی های انجام شده ،مزایای سلامتی ۱۰ دقیقه طناب زدن برای بدن ، حدودا برابر ۴۵ دقیقه دویدن است.

اگر برای لاغر شدن عجله دارید بایستی در رژیم غذایی خود منابع چربی سوز گیاهی و طبیعی را بگنجانید.

توصیه ” نادیا فیرودر ” به در وب سایت دیلی میل در لیستی کوتاه و مختصر ارائه شد.

متخصص تناسب اندام این مرکز می گوید :برای لاغری از چربی های امگا ۳ و تخم کتان استفاده کنید. سیب بهترین میان وعده برای زنان و مردانی است که به قصد کاهش وزن رژیم می گیرند.

فواید طناب زدن

سایر فواید طناب زدن در ۱۵ دقیقه:

محققان می گویند انجام تمرین های ورزشی شامل حرکت ها و پرش های عمودی مثل پریدن از روی طناب، برای کاهش احساس گرسنگی بسیار مفید است. این کم شدن اشتها باعث می شود فرد دیرتر احساس گرسنگی کند و تمایل به خوردن در او کمتر و در نهایت منجر به کاهش وزن شود.در این جا به ادامه ی فواید طناب زنی برای بدن اشاره میکنیم:

۱_یک ساعت طناب زدن ،تقریبا حدود ۱۰۰۰ کالری می سوزاند.

۲_فعالیت طناب زنی ،موجب بهبود ضربان قلب و فشار خون می شود.

۳_طناب زدن به دلیل فعالیت تمام بدن ،باعث تقویت عضلات شکمی برای استواری هر چه بیشتر بدن ،عضلات پا ها برای پریدن و شانه ها برای طناب زدن خواهد شد.

۴_طناب زدن اصولی و صحیح، ضربات و حرکات ناگهانی کمی را به مفاصل بدن وارد می کند.

۵_فعالیت طناب زنی ،موجب بهبود ضربان قلب و فشار خون می شود.

۶_طناب زدن باعث بهبود تراکم استخوانی و مانع از پوکی استخوان یا به تاخیر انداختن آن می شود.

نظرات بسته شده است.